נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

בין אם אנחנו עובדים אצל מעסיק ציבורי או פרטי, אנחנו והוא מחוייבים להפריש בכל חודש תשלומים לקרן הפנסיה והיא זו שתהיה מקור הפרנסה שלנו לאחר הפרישה מהעבודה ובגיל המתאים, או במקרה של מוות, לשארים.

זו הסיבה שמוצר פנסיוני הוא מוצר שכולל שני רכיבים. הוא כולל את החיסכון לטווח ארוך, חיסכון אותו ניתן למשוך בגיל הפרישה (כקצבה) והמרכיב השני הוא מרכיב הביטוחים – ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח חיים. כל הפקדה שנעשה תתחלק למעשה לשניים, לביטוחים ולחיסכון שמתנהל בשוק ההון וצובר תשואה.

יש קרנות פנסיה שונות שמציעות להצטרף אליהן, והמבוטח הממוצע יכול לטבוע בים ההצעות המוצעות לו, בעיקר אם הוא לא מבין מה מציעים לו (מה שקורה ברוב המקרים) אז מה עושים? איך אפשר לדעת איזו קרן פנסיה לבחור? בשביל זה יש את “זרקור ביטוח”, שתעשה לכם סדר בדברים.

דברים חשובים בבחירת קרן פנסיה

ב”זרקור ביטוח” אתם יודעים שאתם בידיים טובות, ידיים מקצועיות ועם המון ניסיון. ב”זרקור ביטוח” יסייעו לכם לעשות את הבחירות הנכונות, הבחירה בקרן הפנסיה הטובה ביותר בשבילכם בהתאם לפרמטרים שונים. בין השאר חברת “זרקור ביטוח” בודקת את מוניטין מנהלי קרן הפנסיה ומהי הרמה המקצועית שלהם, את ביצועי הקרן והתשואות מה שישפיע באופן ישיר על הצבירה, את דמי הניהול, את יציבות הקרן, את הכיסויים הביטוחיים שמציעה הקרן, ועוד פרמטרים שונים שלכל אחד מהם יש משמעות רבה בהתאם למצבו של המבוטח – מצבו הבריאותי, מצבו האישי, הכלכלי וכדומה.

למה לבחור דווקא ב”זרקור ביטוח”?

אם התחלתם במקום עבודה חדש או שאתם צריכים ייעוץ בכל מה שנוגע לפנסיה בכל שלב אחר בחיים, הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו ב”זרקור ביטוח” תמצאו קודם כל אוזן קשבת ויחס אישי וחם, כך שתדעו שאתם בידיים טובות. בעלי החברה עם ניסיון רב בתחום זה כמו גם בתחומי הביטוחים האחרים, והצוות המקצועי שמונה כ-20 עובדים עושה הכול על מנת להתאים לכל לקוח את החליפה הביטוחית המתאימה לו.

כשזה נוגע לפנסיה שלכם, אל תתפשרו. היא תהיה מקור הפרנסה שלכם יום אחד ואתם צריכים לוודא שתהיו מסודרים גם ביום שאחרים.