נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אם יש לכם עסק, אתם משקיעים בו מן הסתם את הכול. עסק יכול להיות גדול או קטן, יכול להיות של בן אדם יחיד ויכול להעסיק לא מעט עובדים. במהלך פעילותו הוא חשוף לפגיעות שונות, פיזיות ומשפטיות וככזה, חשוב שהוא יהיה מבוטח.

אתם צריכים ללכת לישון בלילה עם הידיעה שיש לכם כיסוי במקרה שיקרה משהו. אתם צריכים לדעת שהעסק שלכם בטוח ואת זה אפשר לעשות רק עם ביטוח עסקים של “זרקור ביטוח”. אז מהו ביטוח עסקים ומה יכולה לכלול פוליסה כזו? הנה כמה דוגמאות שיסבירו למה צריך ביטוח כזה.

הצורך בביטוח לעסקים

ביטוח עסקים יכול לדאוג לכם לפיצוי במקרה בו המבנה של העסק נפגע וזה יכול להיות מרעידת אדמה, שריפה או כל נזק אחר. יכול להיות שאתם משכירים מבנה שלכם לעסק של מישהו אחר, ונזק בו יהיה אובדן שכר דירה שאתם אמורים לקבל, וגם על זה פוליסה מתאימה אמורה לכסות.

פוליסת ביטוח עסקים יכולה לכלול הגנה מפני נזק לסחורה בזמן שינוע שלה או במקרה של פריצה וגניבה, ויכולה לכלול ביטוח אחריות (חבויות) שהיא הגנה על העסק מפני תביעות של עובדים, פציעה של לקוחות וכדומה.

פוליסת ביטוח עסקים יכולה לכלות גם אחריות מקצועית. זה אומר שאם לדוגמא אתם חברה שמספקת שירותי רפואה כלשהם על ידי פראמדיקים, אתם חייבים שהם יהיו מבוטחים מבחינה מקצועית מה שאומר שאם חילה מישהו מהם יעשה טעות ויפגע במטופל, הוא ואתם תהיו מכוסים מפני תביעות שיכולות להגיע גם למיליוני שקלים.

אלו כמובן רק דוגמאות לצורך בביטוח לעסקים ופוליסה כזו יכולה לכלול בתוכה מרכיבים שונים בהתאם לצרכים של העסק. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום ואם אתם מחפשים את הסוכנות האידיאלית מבחינתכם, אנחנו ב”זרקור ביטוח” זה בדיוק מה שאתם מחפשים.

למה דווקא אנחנו?

כי אנחנו ב”זרקור ביטוח” עובדים עם חברות הביטוח השונות, ואנו מציעים לכם מגוון פוליסות רלוונטיות במחירים הכי טובים בשבילכם. אבל לא רק מחירים אטרקטיביים תקבלו אצלנו אלא גם יחס אישי ובעיקר המון מקצועיות ויידע שנשמח לחלוק איתכם.

לבעל החברה יש ניסיון רב בתחום ועשרות העובדים של החברה יעשו הכול בשבילכם.