נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

ביטוח חיים

החיים מלאים מהמורות ולצערנו, יכולים גם לקרות דברים לא טובים. מחלה קשה שלוקים בה, פגיעה פיזית שמגבילה ואפילו מוות. כולנו כמובן מעדיפים לא לחשוב על המצבים הללו ומשכנעים את עצמינו שלנו זה לא יכול לקרות, ונכון שלשמחתנו רוב רובם של האנשים חיים חיים רגילים ובריאים, אבל אם קורית כזו “הפתעה”, כדאי שיהיה לה מענה כלכלי.

בעיקר למי שיש לו כבר משפחה וילדים ובטח אם הוא המפרנס העיקרי. אי אפשר להתעלם מהאפשרות של מחלה קשה, פגיעה משמעותית או חלילה מוות וצריך להיערך לכך כדי שיהיה את הגב הכלכלי המתאים. בדיוק בשביל זה יש ביטוח חיים של סוכנות “זרקור ביטוח”, ביטוח שייתן לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים.

קצת על ביטוח חיים

ביטוח חיים יגן על המבוטח מפני אובדן היכולת להתפרנס, ובמקרה הצורך ישולמו לו או למוטבים שלו פיצויים, כך שניתן יהיה להמשיך ברמת חיים סבירה ובלי להיפגע באיכות החיים שהיתה קודם לכן. מתי משלמים למבוטח? או במקרה של נכות, מה שאומר שהוא לא יכול להמשיך לפרנס, או במקרה של הגעה לגיל הפרישה וכמובן, במקרה מוות.

יש שלושה סוגים של ביטוחי חיים:

  • פוליסת ריסק – כשמה כן היא והתשלום החודשי מיועד לבטח מפני נכות או מוות. במקרה שהפוליסה מופעלת, המבוטח או מוטביו יקבלו את הסכום שסוכם.
  • פוליסת חיסכון – פוליסה שמיועדת לחיסכון בלבד אך במקרה של מוות או נכות, מה שנחסך יגיע לידיו של המבוטח או מוטביו.
  • ביטוח מעורב – מיקס של שתי הפוליסות שהוזכרו אשר נותן מענה לזיקנה (חיסכון) נכות או מוות.

ביטוח ב”זרקור ביטוח” – ביטוח אצל הטובים ביותר!

אם אתם מבינים את החשיבות של ביטוח חיים ואתם לא יודעים איזה סוג של פוליסה מתאים לכם, הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו בסוכנות “זרקור ביטוח” תקבלו יחס אישי ואדיב ומענה מקיף לכל שאלה שיש לכם.

צוות החברה הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון רב שעושה הכול על מנת שהלקוח יהיה מרוצה וכמובן מכוסה. החברה עובדת מול כל חברות הביטוח הגדולות ומציעה ללקוחות את הטוב ביותר בשבילם.

מידע נוסף לעיונכם: