נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

נוסעים בשעה טובה לטיול בחו”ל?

אולי בענייני עבודה או בשביל לעשות עסקים? יש לכם בטח לא מעט על הראש. אתם צריכים להתארגן, צריכים לדאוג לקחת איתכם בגדים וציוד, לקנות כרטיסי טיסה ולוודא שהדרכון שלכם בתוקף. אבל יש עוד משהו אחד חשוב מאוד שאתם חייבים לדאוג לו. יש משהו אחד שבלעדיו אתם חשופים להוצאות גדולות מאוד, במידה ותהיה לכם איזו שהיא בעיה רפואית. אתם צריכים שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו”ל כדי שתוכלו לעלות על המטוס בשקט ולנחות במדינה זרה. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם רגע אחד בלעדיו כשאתם לא נמצאים בארץ.

למה צריך אותו?

ביטוח נסיעות לחו”ל יהיה מה שיאפשר לכם לקבל טיפולים רפואיים מיטביים גם אם זה לא בארץ. בישראל יש את חוק הבריאות הממלכתי מה שאומר שלכל אזרח יש את קופת החולים שלו והיא זו שמממנת במקרה הצורך כל טיפול שהוא. מי שמגיע לחו”ל והוא אינו אזרח המקום יכול להיות בבעיה גדולה.

אם הוא יצטרך לבקר אצל רופא זה יכול לעלות לו כמה מאות דולרים. אם הוא יקבל איזה שהוא טיפול זה יכול לעלות לו אלפי דולרים, ואם הוא יתאשפז זה יכול להגיע גם לעשרות אלפי דולרים! אף אחד לא יכול באמת להרשות את זה לעצמו ובשביל שזה לא יקרה, אתם צריכים ביטוח נסיעות לחו”ל שלנו, סוכנות “זרקור ביטוח”

“זרקור ביטוח” – כל הכיסויים שצריך!

אם אתם עומדים לפני נסיעה לחו”ל ואתם רוצים להיות מבוטחים ועם ראש שקט, אנחנו ב”זרקור ביטוח” מציעים לכם לעשות ביטוח שיכסה לכם כל הוצאה רפואית במהלך הטיול. ביטוח נסיעות לחו”ל יכול לכסות ביקור אצל רופא ועלות רכישת תרופות, כיסוי הגעה לחדר מיון וגם אשפוז של כמה ימים, טיפולי חירום בשיניים ואם צריך אז גם חילוץ והעברה לבית החולים. הכול בהתאם לפוליסה שנרכשת ולתנאים שלה.

למה לבחור דווקא ב”זרקור ביטוח”?

כי עם “זרקור ביטוח” אתם יודעים שאתם בידיים טובות כבר מהרגע הראשון. אצלנו ב”זרקור ביטוח” יש צוות מקצועי ואדיב, צוות של אנשים איכותיים שיש להם ניסיון רב בביטוחים והם ישמחו לעשות הכול בשבילכם ולהציע לכם מגוון הצעות מכל חברות הביטוח.

מידע נוסף לעיונכם: