נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

רכשתם רכב חדש? תתחדשו! קניתם רכב מיד שנייה? מזל טוב!

בעידן המודרני ובלחץ להספיק עוד ועוד אי אפשר בלי רכב בשביל להתנייד באמצעותו. עם כל הכבוד לתחבורה הציבורית, היא לא נוחה כמו שליטה מלאה על הזמן וניידות מלאה.

אבל רכב לא יכול לזוז ממקומו בלי ביטוח. לא כל הביטוחים הם חובה אבל מומלץ מאוד להבין מהם הביטוחים השונים ומי צריך אותם. בשביל זה צריך סוכנות ביטוח רצינית ועם ניסיון, סוכנות ביטוח מקצועית ובעלת שם שתעשה לכם סדר בדברים ולא פחות מזה, תספק לכם הצעת מחיר מעולה עם כל הכיסויים הדרושים לכם.

אתם מחפשים מן הסתם את כל אלו וזה אומר שאתם צריכים אותנו, סוכנות הביטוח המובילה בישראל – “זרקור ביטוח”.

סוגי ביטוחי הרכב:

  • ביטוח חובה – ביטוח חובה כשמו כן הוא, ביטוח שחייבים לעשות אותו. הוא נועד בשביל להגן על בעל הרכב ומי שנוסע איתו מעלויות כבדות במקרה של פגיעה פיזית כמו גם אחרים שעלולים להיפגע מהרכב. למעשה, ביטוח חובה הוא רשת הגנה כלכלית שתממן את הנזק למי שנפגע בתאונה.
  • ביטוח צד ג’ – מכסה פגיעות בצד ג’, אך לא פיזיות. זה אומר שאם יש לכם ביטוח צד ג’ ונסעתם ברכב שלכם ופגעתם ברכב אחר וגרמת לו לנזק, הביטוח יכסה את הנזק שנגרם מהפגיעה (בהתאם לפוליסה)
  • ביטוח מקיף – ביטוח מפני גניבות ואבדות ומפני אובדן טוטאל לוס של הרכב כמו גם נזקים שונים שעלולים להיות יקרים.

מתי כדאי לעשות את הביטוחים הללו?

ביטוח חובה הוא לא ביטוח שנתון לשיקול דעתו של מישהו ונסיעה בלעדיו ברכב זו עבירה פלילית. ביטוח צד ג’ הוא לא חובה אומנם אך מומלץ מאוד לעשות אותו, מכיוון שפגיעה בצד ג’ עלולה לעלות לא מעט כסף ללא כיסוי ביטוחי. ביטוח מקיף כדאי בתנאים שונים, כך למשל אם הרכב ישן מאוד ועלות הביטוח יקרה, לא בטוח שזה יהיה משתלם.

ביטוח רכב עושים רק ב”זרקור ביטוח”!

אם אתם צריכים לעשות ביטוח רכב, אנחנו ב”זרקור ביטוח” נשמח לסייע לכם. צוות הסוכנות מנוסה ומקצועי ותמיד שמח לתת שירות אישי וחם. אנחנו נספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית עם הכיסויים הנדרשים לכם בהתאם לצרכים שלכם.

מידע נוסף לעיונכם: