נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

הבריאות בשבילנו היא מעל לכל ואנו עושים לא מעט על מנת לשמור עליה. מרכיב חשוב בשמירה על הבריאות הוא הכנה מוקדמת למצבים שונים שיכולים להיות בחיים, מצבים בהם הבריאות תתערער וחשוב לא להיות מופתעים בעיקר מהפן הכלכלי.

חוק ביטוח בריאות ממלכתי אומנם קיים בישראל, חוק שמבטיח מתן שירותי בריאות על ידי קופות החולים לכל אזרח בארץ אך סל הבריאות שמעודכן מעת לעת, לא נותן את המענה המקיף אותו צריך כל אזרח. גם שירותי הבריאות הנוספים שמציעות קופות החולים לא יענה על צרכים רפואיים שונים והדבר הנכון ביותר יהיה לעשות ביטוח בריאות. ביטוח בריאות בסוכנות “זרקור ביטוח” יבטיח לכם שקט נפשי ומענה רפואי בהתאם לצרכים שלכם.

ביטוח בריאות – להיות אלו ששולטים במצב

יש לא מעט סיפורים על אנשים שלא היה להם ביטוח פרטי, וכשהם הצטרכו איזה שהוא מענה רפואי הם היו צריכים לחכות הרבה זמן לרופא מומחה, להתאשפז בבית חולים שהם לא רצו, תרופה שהם היו צריכים לא היתה בסל הבריאות ועוד אין ספור בעיות שמערכת הבריאות בישראל לא תמיד מסייעת בהן.

כשעושים ביטוח בריאות פרטי בסוכנות “זרקור ביטוח”, מחזירים את השליטה לידיים. ביטוח כזה יכסה הוצאות רפואיות מעבר למה שהמדינה מחזירה, יאפשר לבחור בית חולים פרטי או מנתח במידה והפוליסה בהתאם, ובאופן כללי יחזיר לכם את השליטה לידיים. לא עוד ריצות וטרטורים ובסופו של דבר עוגמת נפש אלא חברה מסודרת שמספקת מענה מהיר ויעיל לכל בעיה שהיא.

למה לבחור דווקא ב”זרקור ביטוח”?

אם אתם מחפשים את סוכנות הביטוח האידיאלית בשבילכם, זו שתקבץ לכם הצעות מחיר מחברות הביטוח המובילות ותאפשר לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם, “זרקור ביטוח” היא סוכנות הביטוח המתאימה לכם.

הבעלים של בחברה הוא מהוותיקים בתחום והצוות עם ניסיון רב שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. ב”זרקור ביטוח” תקבלו את הכול תחת קורת גג אחת וזה כולל בדיקה מהירה ומקיפה של כיסויי הביטוח וניהול התביעות מול חברת הביטוח. לא פחות חשוב מזה, היחס אישי וחם ועם המון רצון טוב.

מידע נוסף לעיונכם: