נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

המושג “סיעודי” מעלה אצל רובינו אסוציאציות של זיקנה, מה שנראה לנו רחוק מאוד, בעיקר אם אנחנו צעירים וזה עתה התחלנו את חיינו הבוגרים.

אבל לצערנו, “סיעודי” הוא לא רק מי שמבוגר מאוד ואינו יכול לבצע פעולות פשוטות אלא יש גם לא מעט צעירים יחסית, שלא יכולים לבצע חלק מהפעולות היום יומיות כמו: להתרחץ, לאכול ולשתות, להתלבש ולהתפשט, לשלוט על הצרכים או לנוע באופן עצמאי. מצב כזה יכול להיות עקב פגיעה פיזית חמורה או עקב מחלה קשה או נכות (כמו אירוע מוחי)

חשוב לדעת שהסיכוי לכך עולה ככל שהגיל עולה והדבר הנכון יהיה להיערך למצב כזה. איך נערכים למצב כזה? עם ביטוח סיעודי של סוכנות “זרקור ביטוח”, ביטוח שיקנה לכם שקט נפשי שאתם מכוסים למקרה בו חלילה תהפכו לסיעודיים.

האם לא מספיק הביטוח הלאומי?

ישנו חוק הסיעוד, חוק אשר מדבר על סיוע מימון הטיפול באדם סיעודי, סיוע באחזקת מטפל צמוד וכדומה. הבעיה היא שעלויות הטיפול באדם סיעודי הן גבוהות מאוד, וברוב המקרים יש צורך במימון נוסף שלא תמיד יש אותו.

חשוב לזכור

שהאדם הסיעודי אינו יכול לעבוד ולא יכול לממן בעצמו את הטיפול בו מה שאומר שהמימון יהיה בדרך כלל נטל על בני משפחתו. ביטוח סיעודי של סוכנות “זרקור ביטוח” יאפשר למי שהפך סיעודי בכל שלב בחייו ומכל סיבה שהיא, להמשיך לחיות בכבוד עם כל הסיוע שהוא צריך. ביטוח סיעודי יכול להיות ההבדל בין קשיים אין סופיים וחוסר יכולת להתמודד כלכלית עם מצב כזה ובין פתרונות טובים וטיפול הולם למי שהפך לסיעודי.

לבחור ב”זרקור ביטוח” – לבחור בטובים ביותר!

אם אתם מבינים את החשיבות של ביטוח סיעודי ואתם לא רוצים להיתפס לא מוכנים ושיהיה לכם את הגב הכלכלי למקרה בו חלילה תהפכו להיות תלויים באחרים, אנחנו בסוכנות “זרקור ביטוח” נשמח לסייע לכם. אנחנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות ואנו משיגים ללקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות, הכול כדי שהם יהיו מכוסים ובשביל שיוכלו לישון בשקט.

אנחנו מביאים עימנו המון יידע וניסיון ואנו מטפלים בתביעות של הלקוחות שלנו אל מול חברות הביטוח, והכל עם יחס אישי וחם ועם רצון לסייע.

מידע נוסף לעיונכם: