נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כל אדם יכול לחסוך כסף באינספור מסלולי חסכון והשקעה. כשאומרים חסכון והשקעה מתכוונים למסלולים שמאפשרים לכסף המופקד ל״עבוד״ עבור המפקיד ולהגדיל את רווחיו של המפקיד, מה שיגרום לכך שבשעה שהוא יוציא את הכסף ממסלול ההשקעה בו הוא היה נתון, סכום הכסף אותו הוא יקבל יהיה גבוה מסכום הכסף שהופקד במסלול ההשקעה.

פוליסת חיסכון והשקעה – איך זה עובד

חיסכון כספים הינו דבר חשוב מאוד. לעולם אין לדעת מה ילד יום ומתי יבוא יום סגריר שיצריך כסף זמין, מתי יגיע יום שבו יהיה צורך בכסף זמין בשל הוצאות רבות ובלתי צפויות, תי יבוא יום שבו יהיו קשיים כלכליים בשל פיטורים עבודה או מחלה, ובכלל לחסוך תמיד טוב, על מנת להגשים חלומות, יציאה לחופשה, מעבר דירה, עזרה לילד שמתחתן או כל סיבה שלא תהיה. ישנם מסלולי חיסכון מסורתיים, דהיינו מסלולי חיסכון דרך הבנקים כפקמי״ם או מסלולי חיסכון סולידיים שרווחיהם מינוריים או נמוכים מאוד, אך לעומתם ישנם מסלולי חיסכון והשקעה. מסלולים אלה המוצעים בעיקר על ידי חברות ביטוח, חברות השקעה פרטיות, וכיום אף על ידי הבנקים מאפשרים לחסוך במסלולי השקעה מניבי רווח משמעותי מאוד ביחס למסלולים המסורתיים. מסלולים אלה מנהלים מגוון השקעות, בין באגרות חוב, בין במטבע חוץ וכמובן במניות. ככל שהסיכון גבוה יותר, דהיינו ככל שיותר חשיפה למניות במסלול ההשקעה, כך פוטנציאל הרווח גדול ומשמעותי יותר.

קרן חיסכון והשקעה הינה המסלול המועדף כיום על רוב רובם של החוסכים המעוניינים להגדיל את רווחיהם לאחר זמן ובעצם נותנים לכסף שלהם לעבוד בשבילם. מנהלי קרנות ההשקעה עוקבים אחר המגמות בשווקים העולמיים בדגש על שוק המניות והבורסות העולמיות ובהתאם למצב השוק הם מנתבים את כספי ההשקעות לאפיקים הרווחיים ביותר שיש לשוק להציע. קרן חיסכון והשקעה יכולה לבוא לידי ביטוי כמכשיר החיסכון הפנסיוני של העובד, הן כקרן פנסיה, הן כקופת גמל, הן כקרן השתלמות והן כביטוח מנהלים, והיא יכולה לבוא לידי ביטוי גם כפוליסת חיסכון והשקעה שמופרשת בצורה עצמאית בהפקדה חודשית או חד פעמית.

אנו בזרקור סוכנות לביטוח עומרי פרץ נתאים עבורכם את תיק ההשקעות המתאים ביותר עבורכם, הן כחלק מקרן פנסיה והן  כהפקדות עצמאיות על מנת לאפשר לכם למקסם את הרווחים מתוכנית החיסכון וההשקעה שלכם

מידע נוסף לעיונכם: