נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

ביטוח תכולה לבית – האם הוא נפרד מביטוח מבנה?

אם יש לכם משכנתא על הדירה שלכם, אתם מחזיקים בביטוח מבנה ויכולים להוסיף ביטוח נוסף הנקרא ביטוח תכולה לבית. אם אתם מעוניינים לבטח את התכולה שלכם בדירה כמו ציוד אישי, פריטים יקר ערך יש לכם אפשרות לעשות ביטוח תכולה שיסייע לכם לקבל פיצוי במקרים של נזקים כספיים עקב מקרים מסוימים כגון פריצה לבית, שטפונות, שריפה או פיצוץ גז. הביטוח מכסה נזקים שיכולים להיגרם לרכוש האישי שלכם הנמצא בדירה והוא רלוונטי גם לתכשיטים יקרים ואף למחשבים אישיים וציוד תקשורת.

קביעת שווי תכולת הדירה שלכם

על מנת לבטח את תכולת הדירה שלכם יש לבצע בדיקת שווי לתכולה. הבדיקה מתבצעת על ידי שמאי מטעם חברת הביטוח וגובה הפרמיה תלויה במשתנים שונים כגון שווי הערך של כל התכולה והמיקום בו אתם גרים בארץ. במידה ומדובר באזור או שכונה המועדת לפריצות או בית צמוד קרקע ללא אמצעי אבטחה, גובה הפרמיה יהיה בהתאם. ניתן להפחית את העלויות של ביטוח התכולה באמצעות שימוש באמצעי אבטחה מתקדמים יותר ומערכות אזעקה עם מצלמות. ישנם מבוטחים המגדלים כלב ומשאירים אותו בבית כאשר הם לא נמצאים ובדרך זו, גם אם לא במתכוון, הם מפחיתים את עלויות הביטוח של תכולת הדירה.

ביטוח תכולה לבעלי דירה ולשוכרים

ביטוח תכולה לבית רלוונטי הן לבעלי נכס והן לשוכרים מכיוון שהוא מתייחס לחפצים, רכוש וציוד אשר ניתן להעביר אותו ממקום למקום. גם אם אתם לא בעלים של הדירה ויש לכם חפצים או ציוד יקר ערך בבית, מומלץ לכם לעשות ביטוח תכולה ולהגן על עצמכם במקרים של פריצות, שריפות או שטפונות היכולים לפגוע בתכולת הבית. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח מציעים לכם ביטוח תכולה מותאם אישית מאחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ ובליווי מלא של צוות סוכני הביטוח המנוסים שלנו.

סוכנות שירותי ביטוח תכולה לבית

לקבלת פרטים נוספים על שירותי ביטוח תכולה לבית, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לרכוש ולציוד יקר הערך שלכם. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח נדאג למצוא עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולהעניק לכם את הכיסוי הביטוחי בהתאם לשווי תכולת הבית.

מידע נוסף לעיונכם: