נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

לגבי האפשרויות השונות עבור חיסכון והשקעה

חברות הביטוח מתחרות בבנקים וחברות הפיננסיים השונות, בתחום של חיסכון והשקעה והן מציעות סל של פתרונות בתחום. מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח, על מגוון הפוליסות לחיסכון וקרנות ההשתלמות והגמל הפתוחות באמצעות חברות הביטוח. בעולם בו התחרות על כספי החסכונות עולה, כמו גם, המודעות להבדלים בתשואות במסלולים השונים, רבים מחפשים אלטרנטיבות אטרקטיביות במיוחד, עבור חיסכון והשקעה לטווח הבינוני והקצר של הכספים הפנויים של החוסכים.

תשואות עודפות

כשמדובר על פוליסת חיסכון והשקעה היתרון המשמעותי מול מוצרים פנסיונים אחרים, נובע מהנזילות הגבוהה של הכסף המצטבר בחשבון. לחיסכון אין היבט ביטוחי בהקשר זה והפוליסה אינה נקבעת בהתאם לחישובים של סיכון ואקטואריה. הכסף מנוהל על ידי חברות הביטוח ומושקע בין היתר בשוק ההון, על ידי המומחים של חברות הביטוח. קרן חיסכון והשקעה של חברות הביטוח יכולה להביא לתשואות עודפות לעומת אפיקי חיסכון אחרים. חשוב לבדוק מראש את דמי הניהול והביצועים הפיננסים של קרן חיסכון והשקעה לאורך השנים האחרונות, עם סוכן ביטוח מקצועי של חברת זרקור סוכנות ביטוח, על מנת לבחור באופציה שתמקסם את מצב החיסכון בחשבון.

נזילות מלאה

בבניית חשבון עבור חיסכון והשקעות ניתן לבחור בין מסלולים שונים, מבחינת רמת הסיכון שאתם מוכנים לו בכספי החיסכון. ניתן להשקיע בנכסים לא סחירים, תוך שמירה על נזילות מלאה של הכסף בחשבון. יתרון נוסף לחשבון חיסכון והשקעות באמצעות חברת הביטוח הוא האפשרות להעברת הכסף בחשבון למסלול אחר, ללא תשלום מס רווחי הון במועד ההעברה. הביצועים החלשים של הבנקים בשנים האחרונות הופכות את החיסכון במסלולים השונים של הבנק לבלתי משתלמים, עבור הכסף הפנוי שלכם לחיסכון. דמי הניהול והעמלות על פעולות בחשבון שמציעות חברות הביטוח, מבטאים יתרון תחרותי מול הבנקים על כספי החיסכון של הציבור.

חשבון חיסכון והשקעה מסוכנות ביטוח מקצועית

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי חשבון חיסכון והשקעה עם תשואות גבוהות או פוליסת חיסכון והשקעה עם דמי ניהול נמוכים, צרו קשר כאן באתר או טלפונית, עם המומחים של זרקור סוכנות ביטוח. סוכני הביטוח של החברה מתמחים בכל סוגי הביטוח והחיסכון הפנסיוני ועובדים מול מגוון חברות ביטוח שונות. הסוכנים המקצועיים שלנו, ישמחו להתאים עבורכם, באופן אישי, את חשבון הפוליסה או החיסכון המותאם עבורכם.

מידע נוסף לעיונכם: