נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מה חשוב להבין לגבי ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים

רכישת ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים באופן פרטי, מעניק למבוטח פיצוי במקרים של נזקים פיזיים, נכות תמידית ומוות. ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים ניתן לרכוש כפוליסה עצמאית מחברת הביטוח או כהרחבה לפוליסת ביטוח, כגון ביטוח חיים ודירה. הפוליסה מיועדת להעניק למבוטח, פיצוי כספי נוסף על דמי התאונה, שזכאים נפגעי תאונות אישיות מהביטוח הלאומי. בפוליסה לתאונות אישיות נכללים מלבד אירועי תאונת דרכים, גם מקרים של פגיעה בשריפה או מנפילה ואירועים לא צפויים רבים אחרים, שניתן להגדירם כתאונה, בהתאם לפוליסה.

קבוצתי או פרטי

מלבד רכישת פוליסת ביטוח תאונות אישיות נזקי גוף באופן פרטי ישירות מחברת הביטוח, מעסיקים רבים מספקים, ביטוח תאונות אישיות בעבודה במיוחד, כאשר העובדים מועסקים בתפקידים, בעלי סיכון גובה לפציעה במהלך עבודתם. הפוליסה הקבוצתית עבור ביטוח תאונות אישיות בעבודה יכולה לספק פיצוי, על אובדן כושר עבודה מתאונה במהלך העבודה, כמו גם, פיצוי למקרה נכות, פיצוי לשארים ופיצוי על פגיעה ביכולת ההשתכרות. הפוליסה הקבוצתית יכולה לכלול ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים המתרחשת במהלך העבודה או בנסיעה אליה וממנה.  מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי של זרקור סוכנות ביטוח, על מנת להבין אם ביטוח תאונות אישיות נזקי גוף שמספק לכם המעסיק, הינו מספק, או שיש צורך ברכישת פוליסה באופן פרטי.

חינוך וספורט

סוג אחר של פוליסה קבוצתית הוא ביטוח תאונות אישיות בית הספר וגני ילדים. הביטוח נועד לבטח את כלל התלמידים במערכת החינוך בישראל, עבור פגיעות שלא מכוסות באמצעות הביטוח הלאומי. המימון עבור ביטוח תאונות אישיות בית הספר נעשה, באמצעות תשלומי ההורים לרשות המקומית והסכום נקבע מחדש, על ידי ועדת החינוך של הכנסת בכל שנה. סוג נוסף של ביטוח המוסדר בחקיקה, הוא ביטוח תאונות אישיות בחדר כושר במסגרת חוק מכוני כושר. ביטוח תאונות אישיות בחדר כושר נועד לספק כיסוי לנכות שנגרמה במהלך הפעילות בחדר כושר או כתוצאה מהפעילות בה.

מידע נוסף – ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים

אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי לגבי, ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים או כל פוליסת ביטוח אחרת, כדאי לכם ליצור קשר עם, זרקור סוכנות ביטוח המתמחה בתחום. סוכן של החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולבנות עבורכם תיק ביטוחי, המותאם באופן ספציפי לצרכיכם, ללא תשלומים מיותרים וכפל ביטוחי, תוך מיקסום הכיסוי והפחתת התשלומים החודשיים למינימום.

מידע נוסף לעיונכם: