נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

ביטוח רפואי מחלות קשות הינו אחד הביטוחים החשובים שמוצעים על ידי חברות הביטוח הפרטיות. ביטוח זה הינו ביטוח מסוג ביטוחי הפיצוי, דהיינו קבלת תשלום חד פעמי בעת גילויי מחלה קשה. אנשים רבים טועים לחשוב כי הביטוח המשלים של קופת החולים יכסה אותם בעת גילוי מחלה קשה, אך כאמור ביטוח זה אינו מוצע על ידי קופות החולים כי אם על ידי חברות הביטוח הפרטיות בלבד.

ביטוח רפואי מחלות קשות – איך זה עובד

חברות הביטוח מציעות לרכוש ביטוח רפואי המעניק פיצוי בעת גילוי מחלה קשה. רגע גילוי מחלה קשה הינו רגע לא פשוט, החשש מהעתיד הלא נודע, הטיפולים המכבידים, שינוי השגרה הטוטאלי. בתוך כל אלה נכנס גם החשש הכלכלי. מחלה קשה גורמת על פי רוב לקשיים לעבוד בצורה סדירה, ולא פעם מכריחה את החולה להפסיק את עבודתו כליל. ההשלכה לכך מתבטאת בקשיים כלכליים משמעותיים, מה גם שעלות הטיפולים גבוהה מאוד לא פעם, מה שמעמיק את הבור הכלכלי עוד יותר. הפתרון לסוגיה זו מתבטא בביטוח רפואי מחלות קשות  . ביטוח רפואי למחלות קשות הינו ביטוח שמאפשר קבלת סכום כסף משמעותי בעת גילוי מחלה קשה, על מנת לסייע למטופל לעבור תקופה קשה זו בצורה יציבה מבחינה כלכלית. חברות הביטוח הפרטיות מציעות את רכישת הביטוח לכל אדם שמצבו הרפואי מאפשר לעבור את החיתום הרפואי על מנת להצטרף לביטוח. במהלך כל חודש מפריש המבוטח סכום כלשהו כפרמיית ביטוח, ובהגיע מקרה ביטוחי הוא פונה לחברת הביטוח ומקבל את סכום הביטוח עליו הוא מבוטח. ביטוח מחלות קשות מכסה לא מעט מחלות קשות, ביניהן, סרטן, אירועים מוחיים, נכויות, וגם אירועים אקוטיים כדוגמת התקף לב נכללים בביטוח מחלות קשות. ביטוח מחלות קשות להתקף לב מאפשר למבוטח לקבל את כל סכום הביטוח בדיוק כמו בעת גילוי מחלה קשה כרונית כדוגמת אלצהיימר.

ביטוח מחלות קשות – אפשרויות הצטרפות

ניתן להצטרף לביטוח מחלות קשות און ליין, דהיינו בהצטרפות מקוונת כל עוד החיתום הרפואי מאפשר זאת. ביטוח מחלות קשות און ליין חוסך זמן ואנרגיות בהליכי הרישום, וכאשר מדובר במבוטח בריא ללא רקע רפואי זו אופציה מעולה. ניתן לעשות השוואת ביטוח מחלות קשות בין חברות הביטוח. בהשוואת ביטוח מחלות קשות ניתן למצוא את ההצעה המתאימה ביותר עבורך. 

מידע נוסף לעיונכם: