נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כל מה שרצית לדעת לגבי ביטוח רכב ביבוא אישי

ביטוח רכב ביבוא אישי נועד עבור רכבי יוקרה, שעלות אחזקתם גבוהה והם בעלי סיכון גבוה, עקב בולטותם וייחודיותם. הביטוח עבור רכבים המיובאים באופן אישי, כמו גם ביטוח עבור רכבי יוקרה הנרכשים בארץ מהיבואן, יכולים לכלול תשלומים חודשים גבוהים במיוחד, כמו גם הבדלים בגובה סכומי ההשתתפות העצמית, עבור אירועים ביטוחיים רלוונטיים. חברת הביטוח צריכה לקחת בחשבון, את המחסור בחלקי חילוף זמינים לתיקונים ולטיפולים של רכבים מעין אלו, ולגלם את העלויות בתשלומי הפוליסה החודשיים ובדמי ההשתתפות העצמית.

פוליסה יקרה ומקיפה

כאשר מדובר על ביטוח רכב ביבוא אישי או ביטוח רכב לרכבי וקרה, פוטנציאל הפגיעה בזדון, כמו גם מקרי גניבות, נחשב לגבוה במיוחד. ניתן להבחין בכך,  במקרים הרבים בהם הפוליסה מופעלת, עקב אירוע ביטוחי, לעומת ביטוחי הרכב הסטנדרטיים. מי שבבעלותו רכב יוקרתי, צריך להרחיב את הכיסוי הביטוחי, מעבר לביטוח החובה, על מנת להגן על ההשקעה הכספית הגדולה שלו ברכב. ביטוח רכב ביבוא אישי הינו ביטוח מקיף ומורחב, הכולל נזקים חיצוניים הנובעים מתאונה, מעשי קונדס או זדון וגניבה כמובן.

התאמה אישית למאפייני הרכב והנהג

כאשר אדם מבקש לרכוש ביטוח רכב ביבוא אישי עליו להתאים את הפוליסה, באופן ספציפי למאפייני הרכב ולמאפייני הנהגים שיורשו לנהוג בו, במסגרת הביטוח. מומלץ להתייעץ באופן ישיר, עם סוכן ביטוח המתמחה בתחום, לדוגמא מסוכנות הביטוח של חברת זרקור, שבאתר החברה, אתם קוראים מאמר זה. סוכן מקצועי מכיר את החברות השונות, שמסכימות לבטח רכבי יוקרה ואת התנאים והקריטריונים שלהם. כך הוא יכול לבנות ביטוח רכב ביבוא אישי המותאם לצרכי הנהג, ביטוח שיספק לו, את ההגנה הטובה ביותר על רכושו והשקעתו.

ביטוח רכב ביבוא אישי – מידע מקצועי

במידה ואתם מחפשים ביטוח מיוחד המותאם לרכב יוקרה או לרכב ביבוא אישי הגעתם למקום הנכון. התפעול המורכב של ביטוח מסוג זה, דורש התמקצעות בתחום ודיון מקיף, על אופן השימוש העתידי ברכב והסיכונים הרלוונטיים, שבעל הרכב יהיה חשוף אליהם. צרו קשר, כאן באתר או באופן טלפוני, עם סוכן מקצועי מזרקור סוכנות ביטוח לשם הסדרת הפוליסה באופן מיטבית. פוליסה שתותאם עבורכם אישית תספק לכם, הגנה מלאה לכל תרחיש, בהתאם לדרישות המיגון הרלוונטיות, במחיר חודשי שייתן לכם שקט נפשי, מבחינת המוכנות לכל אירוע עם הרכב.

מידע נוסף לעיונכם: