נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מה חשוב להבין לגבי ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז

פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז צריכה להיעשות באופן מקצועי ומותאם אישית, על מנת להגן על המבוטח כראוי, לאור מצבו הרפואי הספציפי. ישנה חשיבות גדולה למסור לסוכן הביטוח, את הפרטים המלאים והמדויקים, לגבי ההיסטוריה הבריאותית והמצב הרפואי הנוכחי, על מנת שהוא ירכיב עבורכם את הכיסוי הביטוחי האופטימלי, עבור כלל התרחישים הרפואיים, במהלך הנסיעה. מידע לא מדויק או חסר, יכול אף להוביל למצב בו חברת הביטוח, לא תסכים למלא את חלקה בהסכם, במידה והאירוע הביטוחי קשור למצב רפואי, שהחברה לא הכירה, בעת הנפקת הפוליסה.

התאמה למצב הרפואי

חשוב להבין שהיציאה לחו”ל לכשעצמה, יכולה להגביר את הסיכון להחרפת המצב הרפאי, שהוביל את המבוטח לאשפוז הקודם. חשוב להיות ערוכים לכך מבחינת מענה רפואי מתאים, במדינת היעד ובכיסוי של חברת הביטוח, באמצעות פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז המותאמת אישית. חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל, טרם תכנון הנסיעה ולהתאים את הפעילות המתוכננת, למצב הבריאותי של הנוסע. סוכן ביטוח מקצועי, לדוגמא של זרקור סוכנות ביטוח, יבקש מלקוח להציג את חוות הדעת הרפואיות השונות ומסמכי האשפוז מבית החולים, על מנת לקבל תמונה רפואית מדויקת ולהתאים ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז לצרכי המבוטח באופן מיטבי.

תכנון וניירת

לצד רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז יש לתכנן את הנסיעה היטב מראש. חשוב לדעת את המיקומים של המרפאות או בתי החולים הרלוונטיים, לטיפולים הצפויים, בעת אירוע לא צפוי ולוודא את הכללתם בכיסוי הביטוחי בפוליסה. חשוב לקחת לנסיעה את כל המסמכים הרפואיים, הנוגעים למצב הרפואי, כשהם מתורגמים בעת הצורך, בהתאם ליעד הנסיעה. הדבר יכול להיות קריטי לשם קבלת הטיפול הנכון, באופן מהיר במקרה חירום.

ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז – מידע

במידה ואתם מחפשים לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז או זקוקים למידע נוסף, לגבי פוליסת הביטוח הנכונה, בהתאם למצבכם הבריאותי, הגעתם לאתר הנכון. זרקור סוכנות ביטוח מתמחה בכל סוגי הביטוחים, כולל ביטוחי בריאות פרטיים ועובדת עם חברות הביטוח השונות, בהתאם לצרכים של כל לקוח. ניתן ליצור קשר בטלפון או כאן באתר, לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מראש. ביטוח זו המומחיות שלנו, אנו בטוחים שנמצא, את המענה המקצועי הנכון והמדויק גם עבורכם.

מידע נוסף לעיונכם: