נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

התמודדות עם מחלה קשה

הקשיים בהתמודדות עם מחלות קשות הם עצומים. הסובל נאלץ לסבול את הכאב הפיזי, את הלחץ הפסיכולוגי ואת הנטל הכלכלי.

ישנן שלוש סיבות מדוע אנשים לא רוצים לעבור את הטיפולים הללו: הם יקרים מדי, אין להם זמן לחכות להחלמה או שיש להם חששות לגבי איכות חייהם לאחר שתקופת ההחלמה שלהם תסתיים.

מחלה קשה היא מחלה שיכולה להיות בעלת השפעה ניכרת על האדם החולה, משפחתו וחבריו. הופעת מחלה קשה עלולה להיות הרסנית עבור כל האנשים המעורבים.

ההבנה של תהליך המחלה על ידי בני משפחתו של החולה מעוצבת לרוב על ידי דעות קדומות שלהם לגבי מה שהם מאמינים נכון לגבי אופן פעולתן של מחלות קשות, אילו טיפולים זמינים וכו’. מידע שגוי זה עלול להוביל להתנהגויות לא הולמות של חיפוש טיפול או החלטות המשפיעות לרעה על בריאותו של המטופל.

יש הרבה אתגרים בהתמודדות עם מחלה קשה כמו סרטן – יש אנשים שמתקשים להתמודד עם רגשותיהם כשהם מאובחנים כחולים בסרטן, בעוד שאחרים מתקשים להתמודד עם שינויים באורח החיים או בטיפולים, בעוד שחלק מהאנשים מתקשים לחזור אליו.

במקרה של מחלה קשה, המטופל צריך לעבוד עם הרופא שלו כדי ליצור תוכנית לטיפול. המטופל יצטרך גם לתקשר עם יקיריו ועם המטפלים שלו לגבי מה הם יכולים ומה הם לא יכולים לעשות.

ביטוח מחלות קשות במסגרת ביטוח בריאות פרטי

ביטוח מחלות קשות הוא ביטוח בריאות פרטי אופציונלי המשולם מדי חודש. זה מספק ביטחון כלכלי במקרה של מחלה קשה.

ביטוח מחלות שכזה הוא תוכנית ביטוח המספקת הגנה מפני מחלות מסוימות שעלולות להתרחש בעתיד. ביטוח מסוג זה נכלל בדרך כלל כחלק מפוליסת ביטוח בריאות פרטי.

הביטוח מכסה מחלות רבות ביניה איידס, סרטן, מחלת אלצהיימר והפרעות נוירולוגיות פרוגרסיביות אחרות, אי ספיקת כליות וטיפולי דיאליזה, השתלות איברים עיקריות ועוד כמה מצבים.

ביטוח מחלות קשות אונליין הוא סוג של ביטוח שמשלם סכום חד פעמי מוסכם אם אובחנת כחולה באחת מהמחלות הקשות המפורטות בפוליסה.

הרשימה כוללת מחלות ומצבים אחרים שעלולים להיות קטלניים או לגרום לנכות חמורה.

לפעמים אנשים חושבים שהם לא יוכלו להרשות לעצמם את הביטוח הזה כי הוא יקר מדי. עם זאת, אתה יכול לחסוך כסף על ידי ביטוח בריאות פרטי שיכסה אותך לכל צרכיך כולל תשלומי מחלות קשות.

גובה הפיצוי על ביטוח מחלות קשות אונליין

חשוב לדעת מהו גובה הפיצויים עבור ביטוח מחלות זה, נתון זה ייתן לכם תקציב והנחיה גסה.

ביטוח מחלות קשות אונליין מעניק תשלום חד פעמי למשפחת המבוטח במקרה של פציעה או מחלה קטסטרופלית שמשנה חיים. הסכום משתנה בהתאם לכמה כיסוי אתה מקבל ואיזה סוג פוליסה.

הדרך הטובה ביותר לקבל נתון מדויק של מה שאתה צפוי לקבל בתשלום היא לקחת בחשבון את הגיל, המגדר והבריאות שלך בעת החישוב.

מהי תקופת אכשרה בביטוח

תקופת אכשרה היא הזמן שאדם צריך להמתין לפני שהוא זכאי להטבה באמצעות פוליסת הביטוח שלו.

אנשים רבים יצטרכו להמתין מספר חודשים (בדרך כלל 90 יום) לפני שיוכלו להגיש תביעה על הפוליסה שלהם, וגם אז אולי לא יוכלו להגיש תביעה. משך הזמן משתנה בהתאם לסוג הביטוח ולנסיבות.

חריגים בביטוח מחלות קשות

אנשים שמאובחנים עם מחלות הנחשבות לסכנת חיים בזמן האבחון לא תמיד מצליחים למצוא כיסוי. החרגות הפוליסה משתנות מחברה אחת לאחרת, אך ניתן לקבץ אותן לשלוש קטגוריות רחבות: מחלה קיימת, כיסוי לא הולם והטבות לא מספקות.

מחלות קיימות הן מחלות שאובחנו או טופלו לפני מועד הגשת הבקשה לכיסוי ביטוחי. כיסוי למחלות אלו עשוי להיות זמין רק אם המבוטח נרשם לתכנית בתוך פרק זמן מסוים לאחר האבחון או הטיפול. מבטחים בדרך כלל לא יכללו כיסוי לתנאים אלה אם לנרשם היו יותר משישה חודשים בין האבחון למועד ההרשמה.

ביטוח מחלות קשות אונליין

אנשים עושים כעת ביטוח מחלות קשות אונליין בגלל התהליך ללא טרחה והתעריפים הנוחים.

אבל איך תדעו איזה ביטוח מתאים לכם? ובכן, כדאי לברר אם יש מבצעים מיוחדים המוצעים מהספק שלך או אם אתה יכול להשיג עסקה טובה יותר על ידי בחירת הצעות מחיר. עם זאת, מה שלא תעשה הקפד לעשות ביטוח מחלות קשות באינטרנט כדי להקל על עצמך.

מה עוד ניתן לכסות במסגרת ביטוח מחלות קשות?

מדובר בפוליסה גמישה הניתנת להתאמה נרחבת להעדפות ולאורח חייך. במסגרת ביטוח מחלות קשה יהיה באפשרותך לרכוש כיסוי לטיפולים רפואיים ולליווי רפואי אישי, כיסוי לחוות דעת שנייה בחוץ לארץ, טיפולים וניתוחים בחו”ל, תרופות שאינן בסל ועוד פתרונות נלווים רבים נוספים שיאפשרו לך לקבל מענה מקיף ומותאם אישית.

מידע נוסף לעיונכם: