נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

התמודדות עם מחלה קשה גובה משאבים רבים מכל בני המשפחה. מדובר באירוע מטלטל וסוחט הדורש תמיכה רחבת היקף וכמובן, הוצאות לא מבוטלות. אנו מאחלים לך ולכל בני המשפחה חיים מלאים ובריאים. עם זאת, כדי להבטיח לעצמך עתיד בטוח ויציב אל מול כל האתגרים, חשוב שניצור לעצמנו עתודות שיהוו עבורנו רשת ביטחון. ביטוח מחלות קשות יספק לך מענה חשוב מאין כמותו מול כל התמודדות עם מחלה קשה. גם כאשר כושר העבודה שלך נפגם וההוצאות גבוהות מאי פעם, הביטוח הנכון יאפשר לך להישאר עם הראש מעל המים.

אז מהו בעצם ביטוח מחלות קשות?

נכון להיום, רובם המכריע של האזרחים בישראל מחזיקים בפוליסה כזו או אחרת המספקת כיסוי במקרה של אובן כושר עבודה עקב מחלה. בין אם מדובר בביטוח הפנסיוני שלהם, בביטוח אובדן כושר עבודה פרטי או אפילו בקצבה מביטוח לאומי, לרוב מדובר במענה מוגבל למדי. רכישת פוליסה ייעודית למחלות קשות תספק לך כיסוי נרחב שיאפשר לך לשאת ביתר קלות בכל ההשלכות המקיפות את ההתמודדות עם מחלה קשה – מטיפולים מיוחדים והשתלות ועד לקצבת מחייה.

ביטוח מחלות קשות מספק פיצוי מלא בסכום חד פעמי לכל אדם שחלה באחת מעשרות המחלות המוגדרות בפוליסה – ממצבים כרוניים כמו סוכרת או טרשת נפוצה, למחלות קשות כמו סרטן ואפילו לאירועים פתאומיים כמו אירועים מוחיים ולבביים. מדובר בכיסוי קבוע שנקבע בגבולות האחריות של הפוליסה ואין כפוף להוצאות או אובדן ההכנסות שחלו בפועל. משמעות הדבר הוא שמובטח לך סכום שיעניק לך יציבות חשובה ברגעים המערערים ביותר של החיים.

מה עוד ניתן לכסות במסגרת ביטוח מחלות קשות?

מדובר בפוליסה גמישה הניתנת להתאמה נרחבת להעדפות ולאורח חייך. במסגרת ביטוח מחלות קשה יהיה באפשרותך לרכוש כיסוי לטיפולים רפואיים ולליווי רפואי אישי, כיסוי לחוות דעת שנייה בחוץ לארץ, טיפולים וניתוחים בחו”ל, תרופות שאינן בסל ועוד פתרונות נלווים רבים נוספים שיאפשרו לך לקבל מענה מקיף ומותאם אישית.

מהי תקופת האכשרה?

כמו ברוב ביטוחי הבריאות, גם ביטוח מחלות קשות יגיע לרוב בתקופת אכשרה של 90 יום. עם זאת, במקרה של תביעה שניה, תקופת האכשרה הנוספת עשויה להשתנות באופן ניכר מפוליסה לפוליסה. בעוד שמגבלות שנגרמו מתאונה, כמו קטיעה או כוויות חמורות, אינן נדרשות לתקופת אכשרה, תביעה שנייה לכיסוי עקב מחלת הסרטן יכולה להגיע גם לחמש שנים מתום ההחלמה.

מידע נוסף לעיונכם: