נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אחד הדברים הקשים ביותר לעשות כהורים הוא לתכנן את העתיד. עם זאת, הורים צריכים לא רק לחשוב על העתיד שלהם, אלא גם לחשוב על העתיד של ילדיהם.

אנו חיים בחברה שבה אנשים חיים זמן רב יותר מאי פעם ונעשה נפוץ יותר שילדים של אנשים סובלים ממחלות כרוניות או מחלות שניתן להפחית על ידי גילוי מוקדם.

כהורים זו האחריות שלנו להכין את ילדינו לעתיד וזה כולל לוודא שהם מוגנים כלכלית במקרה שהם יתמודדו עם פציעות או מחלות קשות. ביטוח מחלות קשות לילדים יכול להיות דרך מצוינת להבטיח את הביטחון הכלכלי שלכם ושל ילדכם.

מטרת ביטוח מחלות קשות לילדים היא לספק הגנה כלכלית למשפחה במקרה שהילד יחלה במחלה קשה וההורים אינם יוכלו לעבוד. הסיבות הנפוצות ביותר להגשת מועמדות לכך הן סרטן.

האם כדאי לעשות ביטוח מחלות קשות לילדים

כהורים, אנחנו רוצים לתת לילדים שלנו את הטוב מכל. אנו עורכים עבורם פוליסות ביטוח חיים, משקיעים בהשכלתם ומקדישים זמן רב ללמד אותם כיצד לשמור על בטיחותם.

אבל בזמן שאנחנו עושים הכנות לעתיד שלנו בלעדינו, יש מרכיב אחד מרכזי שלא זוכה לתשומת הלב הראויה – שירותי בריאות. וכאן הופך ביטוח מחלות קשות לילדים למפתח.

ילדים יכולים להתמודד עם אתגרים בריאותיים כמו סרטן או סוכרת הדורשים טיפול יקר לאורך תקופה ממושכת. מחלות קשות עלולות להשפיע גם על יכולתם לעבוד או ללמוד לאחר שיגדלו וזקוקים לתמיכה כלכלית בגיל מבוגר.

התשובה אינה פשוטה כפי שהיא עשויה להיראות. ישנם גורמים רבים שקובעים האם כדאי לרכוש ביטוח מסוג זה לילדים. איזה סוג מחלה זה כולל, חומרת המחלה ועלות הטיפול. הדרך הטובה ביותר היא להתייעץ עם מומחה או סוכן המתמחה בנושא זה.

לרוב, עם פוליסת ביטוח מהסוג הזה, לא תצטרכו לדאוג יותר לגבי העתיד כי היא תכסה הוצאות שנגרמו עקב מחלות קשות.

שוני בין סוגי הביטוחים שיש בשוק

ביטוח בריאות ממלכתי – כל האנשים שיש להם פוליסת ביטוח בריאות זכאים לטיפול רפואי סטנדרטי ממבטחי בריאות ציבוריים ובתי חולים.

ביטוח בריאות משלים של קופות החולים – קופות החולים מאפשרות לך לקבל יותר שירותי בריאות בעלות חודשית. שירותים אלה יכולים לספק יותר שירותים מביטוח הבריאות הממלכתי, אך הם עדיין מוגבלים.

ביטוח בריאות פרטי מספק שירותים נוספים רבים שאינם ניתנים בביטוח הציבורי, אבל בתנאים מסוימים. אתה יכול לקבל החזר עד סכום מסוים עבור טיפולים ושירותים שקיבלת המשמעות היא שאם תקבל טיפול/שירות ממרפאה, תהיה זכאי להחזר.

ביטוח מחלות קשות – ביטוח זה מגן עליך במקרה של מחלה קשה באמצעות מתן פיצוי. מדובר בסכום כסף קבוע, ותוכלו להשתמש בו לכל מטרה שתרצו. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בחסכון זה כדי לקנות תרופות שאינן כלולות בשירותי הבריאות במימון המדינה או מסובסדות חלקית בלבד.

ביטוח תאונות אישיות לעומת ביטוח מחלות קשות

ביטוח תאונות אישיות הוא הביטוח הזמין ביותר מבין סוגי הביטוחים. הוא מספק כיסוי מפני הפסדים או נזקים שנגרמו עקב תאונות כמו מוות בתאונה ונכות, וגם הוצאות רפואיות שנגרמו כתוצאה מפציעה או מחלה.

ביטוח מחלות קשות דומה לביטוח תאונות אישיות במובנים מסוימים אך ישנם גם כמה הבדלים גדולים. ביטוח מסוג זה מעניק כיסוי של סכום חד פעמי שנע בין 700,000-50,000 ₪ תלוי בחברת הביטוח.

תקופת אשכרה בביטוח מחלות קשות

תקופת אכשרה היא פרק הזמן שלאחר רכישת פוליסת ביטוח חדשה, וישנו המצב בו המבוטח משלם דמי ביטוח אך אינו זכאי לממש את הביטוח בגין דבר שאירע באותה תקופה או שהכיסוי הביטוחי עשוי להיות נמוך יותר. בהתאם לתנאים, רק מקרים שאירעו בתום תקופת האכשרה יאפשרו לך לקבל פיצוי או החזר.

ביטוח תאונות אישיות גן ילדים

אם אתם הורים, אתם בוודאי חושבים על מה יקרה אם ילדכם ייקלע לתאונה. ביטוח תאונות אישיות לגן ילדים עוזר להגן על ילדכם ומשפחתכם כלכלית במקרה של אירוע בלתי צפוי.

ביטוח תאונות אישיות גן ילדים הוא סוג של ביטוח המעניק הגנה לתאונות שעלולות לקרות בגן. זה מכסה תאונות שאינן מכוסות בכיסוי האחריות של בית הספר.

סוג זה של ביטוח נרכש בדרך כלל על ידי הורים החוששים מהתאונות הפוטנציאליות שילדיהם עלולים להיקלע אליהם כשהם בגן. הפרמיות עבור פוליסה מסוימת זו עשויות להיות גבוהות יחסית.

ביטוח סיעודי לילדים

תכנית ביטוח סיעודי לילד היא סוג של ביטוח חיים המעניק סכום חד פעמי למקרה שהמבוטח הופך לנכות ונזקק לטיפול סיעודי.

סוג זה של ביטוח הוא בדרך כלל יקר יותר מסוגים אחרים של פוליסות ביטוח חיים או מביטוח תאונות אישיות גן ילדים, אך הוא יכול לספק הגנה כלכלית למשפחות כאשר הן זקוקות לה ביותר.

יש לשקול ביטוח סיעודי לילדים שעשויים להזדקק לסיוע בחיי היום יום שלהם בעתיד.

עלות ביטוח סיעודי לילדים משתנה מאוד בהתאם לפוליסה אותה רכשת ובהתאם לחברה בה רכשת את הביטוח.

ביטוח בריאות ילדים

ביטוח בריאות ילדים הוא סוג של ביטוח בריאות המכסה את העלות של טיפול רפואי, כירורגי ובתי חולים. זה יכול לכסות גם טיפולי שיניים ושירותי בריאות הנפש.

חברות הביטוח מציעות מספר סוגים שונים של כיסויים לילדים. אחד הנפוצים ביותר הוא ביטוח בריאות ילדים בסיסי, המכסה תאונות ומקרי חירום רפואיים פתאומיים.

חשוב להצטייד בביטוח עבור ילדכם, אך חשוב לדעת מהי רמת הכיסוי שאתם צריכים וכן את הפרטים על הפוליסות הזמינות.

ביטוח מחלות קשות ילדים מסוכנות צעירה ומקצועית

אם אתם מחפשים ביטוח מחלות קשות און ליין או שאתם זקוקים למידע נוסף לגבי ביטוח מחלות קשות ילדים הגעתם לאתר הנכון. העלות של הפרמיה החודשית עבור ביטוח מחלות קשות התקף לב ביטוח חיים בפנסיה תלויה בגיל המבוטח ומצבו הבריאותי הנוכחי. אם אתם צריכים ייעוץ נוסף, לגבי ביטוח מחלות קשות ילדים, המומחים של סוכנות הביטוח זרקור יכולים לסייע. זרקור סוכנות לביטוח הינה סוכנות דינמית ומתפתחת, המתמקצעת בהתאמה אישית של פוליסות הביטוח, לשם קבלת כיסוי מיטבי במסגרת הפוליסה, בעלות חודשית, נמוכה ככל שניתן. אל תהססו ליצור קשר כאן באתר או בטלפון.

מידע נוסף לעיונכם: