נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

למה כדאי לעשות ביטוח למבנה הכולל רעידות אדמה?

במדינת ישראל אם הבית שלכם נפגע מרעידת אדמה, המדינה אינה מחויבת לפצות אתכם. זו הסיבה שפוליסות ביטוח דירה כוללות גם כיסוי כנגד רעידות אדמה. ביטוח מבנה לרעידת אדמה ניתן להסיר מתוך פוליסת ביטוח דירה וניתן גם לרכוש אותו בנפרד. אם יש לכם משכנתא על הנכס בו אתם גרים, חשוב שתדעו כי יש לכם כיסוי ביטוחי מובנה בפוליסת הביטוח על הדירה שלכם הכולל בין היתר את הכיסוי כנגד רעידות אדמה. בישראל מתרחשות רעידות אדמה בעוצמות שונות בכל שנה וישנם אזורים בהם הסיכון לרעידות אדמה הוא גדול ליותר.

המיקום של ישראל ורעידות אדמה

ישראל נמצאת באזור פעיל מבחינה סיסמולוגית, ולכן הסיכון לרעידת אדמה הוא גבוה בעיקר באזור השבר הסורי אפריקאי. ביטוח נגד רעידות אדמה הוא ביטוח המכסה את המבנה והתכולה של הבית במקרה של נזק שנגרם כתוצאה מרעידת אדמה ולכן הוא רלוונטי לכל תושב בישראל. גובה הפיצוי במקרה של רעידת אדמה יהיה בהתאמה לסכום המצויין בפוליסה שרכשתם. יש לציין כי ברוב המקרים יש השתתפות עצמית של 10 אחוז מסכום הביטוח. נהוג לכסות מקרים של רעידת אדמה על פי עלות הבנייה ולאו דווקא על פי שווי הנכס בשוק החופשי.

ביטוח סכום נוסף בבית משותף

כאשר אתם באים לרכוש כיסוי ביטוח מבנה לרעידת אדמה בבניין מגורים משותפים, מומלץ לרכוש כיסוי ביטוחי נוסף הנקרא ביטוח סכום נוסף בבית משותף (או ביטוח ערך הקרקע). כיסוי ביטוחי זה יכול להגדיל את הסכום הביטוחי במקרה של רעידת אדמה ולהפחית את התלות שלכם ביתר בעלי הדירות בבניין בו אתם גרים. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח מציעים לכם שירותי ייעוץ מקצועיים לפני שאתם רוכשים את ביטוח המבנה של הבית או הדירה שלכם, באמצעות הצוות המיומן והמנוסה שלנו.

רכישת ביטוח מבנה לרעידת אדמה

לקבלת פרטים נוספים על רכישת כיסוי ביטוח מבנה לרעידת אדמה, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לנכס שנמצא בבעלותכם. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח נתאים לכם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר על מנת שתוכלו להיות מכוסים בצורה אופטימלית במקרה של רעידת אדמה ולקבל את הפיצוי המגיע לכם במקרה של נזק למבנה או לרכוש.

מידע נוסף לעיונכם: