נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

על ביטוח למקרה מוות

ביטוח למקרה מוות נעשה באמצעות סוגי ביטוח שונים ולמטרות שונות, כפי שנפרט מעט, במסגרת מאמר זה. המקרה הנפוץ של ביטוח למקרה מוות מכונה “ריסק” והוא נעשה באופן פרטי, מול חברת הביטוח. מטרת הפוליסה לספק רשת ביטחון כלכלי, במקרה ואחד מהמפרנסים של המשפחה, ימות בטרם עת. הפיצוי למוטבים, יכול להיות במסגרת תשלום חד פעמי או בהעברת גמלה חודשית למוטב, במקום ההכנסה של הנפטר, בהתאם לפוליסה.

מגוון פוליסות שונות

החברות השונות מציעות תנאים שונים במסגרת הפוליסה ומומלץ להתייעץ עם סוכן עצמאי מחברת זרקור סוכנות לביטוח, על האפשרות הכדאית ביותר, בהתאם למאפיינים הייחודיים שלכם. חשוב להבין מהו סכום הפיצוי, המובטח במסגרת הפוליסה ומהי תקופת הביטוח, שכל פוליסה מציעה. עוד חשוב להבין את סוג התעריף ומתי הוא משתנה. עד כאן עסקנו בפוליסת ביטוח למקרה מוות שנועדה לפצות על אובדן ההכנסה, של המבוטח בעקבות מוות. סוג אחר של ביטוח למקרה מוות מיועד עבור, הבטחת החזר חוב לבנק של בעלי דירה ממושכנת. ביטוח חיים למשכנתא הוא חובה בנטילת הלוואה לרכישת בית או דירה, על מנת שהבנק יוכל להבטיח את החזר ההלוואה, גם במקרה ובעל החוב ימות בטרם עת. 

הבטחת החזר החוב

המרכיב של ביטוח חיים למשכנתא הינו רק חלק אחד של ביטוח משכנתא שחייבים לרכוש, לשם קבלת המשכנתא מהבנק. המרכיב השני הוא, ביטוח דירה משכנתא שנועד אף הוא להגן על החוב לבנק. מכיוון שאם הדירה תאבד את ערכה, כתוצאה מרעידת אדמה או שריפה וכדומה, אזי הבנק לא יוכל לממש את השעבוד, במידה ובעלי החוב לא יעמדו בתשלומים. ביטוח דירה וחיים למשכנתא אמורים לספק לבנק ביטחון בהחזר ההלוואה, גם במקרה ובעל החוב ימות או שהנכס יאבד את ערכו.

ייעוץ מקצועי לגבי ביטוח למקרה מוות

כידוע, ביטוח דירה וחיים למשכנתא ניתן לרכוש מהבנק שנותן את המשכנתא. בדרך כלל ניתן למצוא ביטוח משכנתא במחירים טובים יותר, אצל חברות הביטוח השונות. צרו קשר טלפוני או באתר, עם המקצוענים של זרקור ביטוח, על מנת לברר על האופציה המשתלמת ביותר, לפוליסת ביטוח דירה משכנתא כמו גם, ביטוח למקרה מוות למשכנתא. אנחנו יכולים להוזיל בעבורכם, את עלויות הביטוח החודשיות, תוך הבטחת הכיסוי הביטוחי שאתם זקוקים לו.

מידע נוסף לעיונכם: