נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

לא משנה איזה בית יש לכם, בין אם זה בית צמוד קרקע או דירה בבניין מגורים, הוא יכול להינזק באופן לא צפוי מה שיכול לגרום לכם להוציא לא מעט כסף.

כשזו בעיית אינסטלציה קטנה או בעיית חשמל פעוטה, זה לא נורא. בדרך כלל כמה מאות שקלים, איש מקצוע טוב והבעיה נפתרת. אבל מה אם יש נזק לקירות? מה אם המרפסת ניזוקה בצורה קשה באופן לא צפוי? מה אם יש נזק משמעותי למערכת האינסטלציה או החשמל שיכולים לעלות לכם אלפי או עשרות אלפי שקלים? בדיוק בשביל כל אלו ועוד רבים אחרים יש ביטוח דירה, ואנחנו בחברת “זרקור ביטוח” נשמח להציע לכם פוליסת ביטוח מקיפה במחיר אטרקטיבי כדי שתוכלו לישון בשקט.

הכיסויים של ביטוח דירה

לכל פוליסה יש את הכיסויים שלה והמבוטח מחליט כמה הוא רוצה לשלם ובהתאם להיות מכוסה. אבל באופן כללי ביטוח דירה מכסה נזקים שונים שיכולים להיגרם מרעידת אדמה, שיטפון או הצפה, שריפה, נזקי ברק, פיצוץ כלשהוא, מזק אויר קיצוני שגורם לנזק, שוד או פריצה ומצבים רבים אחרים.

ביטוח דירה הוא לא חובה אלא אם כן יש לכם משכנתא, ואחד מתנאי הבסיס לקבלת משכנתא הוא לעשות ביטוח דירה, אבל בדיוק כמו שלא הייתם נוהגים ברכב ללא ביטוח, ככה אתם צריכים להתייחס לדירה שלכם. הכול טוב ויפה עד שחלילה קורה משהו, ומה לעשות, דברים קורים. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עם בעיה משמעותית שמחייבת אתכם להוציא סכום כסף גדול ולא מתוכנן. במקומו, תשלום חודשי קטן על ביטוח ואתם מכוסים.

ביטוח דירה עושים רק ב”זרקור ביטוח”!

אז איפה עושים ביטוח דירה? אצלנו כמובן, בסוכנות “זרקור ביטוח” המובילה בתחום. אנחנו עובדים עם חברות ביטוח שונות ונקבל עבורכם הצעות מגוונות לביטוח דירה, הצעות אטרקטיביות שיתאימו לכם בהתאם לצרכים שלכם.

כולם ירצו למכור לכם אבל אנחנו רוצים את הטוב ביותר בשבילכם, ובשביל זה גייסנו את אנשי המקצוע הטובים ביותר, עם הניסיון הרב ביותר ועם תודעת השירות הגבוהה ביותר. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בשביל הבית שלכם.

מידע נוסף לעיונכם: