נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

על קופת גמל להשקעה

כל מי שמעוניין בכך, יכול לפתוח לעצמו, קופת גמל להשקעה במידה והוא יכול, להפריש את הכספים לכך. הכסף בחשבון נשאר נזיל, לאורך תקופת החיסכון וניתן למשוך אותו בכל עת, תוך תשלומי מס רווח הון, על הרווחים שצברו בחשבון. על מנת לשפר את מצבם הכלכלי של הגמלאים בישראל, המדינה מאפשרת למשוך את הכספים שהצטברו בחשבונות קופת גמל להשקעה, בתור קצבה הפטורה ממס, לאחר היציאה לגמלאות וכך להגדיל את ההכנסה החודשית בעת זקנה. סכום ההפקדה השנתי מוגבל לכל משפחה ועומד על 70 אלף עבור כל בן משפחה. בחשבון קופת גמל להשקעה אפשר למנות מוטבים לחשבון לשם ניתוב הכספים, במקרה של מוות בטרם עת.

חיסכון לטווח הבינוי והארוך

ההשקעה בחשבון קופת גמל או קרן השתלמות מסתמן בתור אפיק חיסכון משתלם, לטווח הבינוני והארוך. קופת גמל להשקעה מיועדת למפקידים באופן עצמאי, כמו גם בעבור שכירים, שהמעסיק מפריש עבורם. היתרונות של חיסכון באמצעות קופת גמל להשקעה לשכירים, נובעים מהטבות המס שניתנות למעסיק ולעובד. העובד זכאי לקבל זיכוי ממס וניכוי ממס, על הסכומים שהוא מפקיד, בחשבון קופת גמל וקרן השתלמות מועדפת. המעסיק שמפריש לעובדיו השכירים, עבור קופת גמל וקרן השתלמות נבחרת, הינו זכאי לפטור ממס במועד ההפקדה. אם אתם מתלבטים בין קופת גמל או קרן השתלמות מומלץ לכם להתייעץ עם מומחה לתחום, של זרקור סוכנות ביטוח.

ביטוח מנהלים

קרן הפנסיה מתאפיינת בכללים מוגדרים הכלולים בתקנון הקרן, החלים על כלל העמיתים בקרן. שינויים במסלולי ההשקעה, רמת הסיכון והפיזור של ההשקעות ודמי הניהול, נקבעים על ידי המפקח על הביטוח ומתפרסמים בתקנון של קרנות הפנסיה השונות. ביטוח מנהלים לעומת זאת, מבוסס על חוזה אישי, בין בעל החשבון והחברה המנהלת את החשבון. שינויים בתנאים השונים, יכולים להתבצע בהסכמתו של המבוטח בלבד.

מידע מפורט לגבי היתרונות של קופת גמל להשקעה

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי חיסכון פנסיוני, ביטוח מנהלים, קרן השתלמות או קופת גמל המנוהלים על ידי חברות הביטוח אתם במקום הנכון. אנחנו בזרקור סוכנות ביטוח מתמחים בביטוח ובחיסכון ונשמח לסייע לכם לבנות תיק ביטוחי ופיננסי מקיף, שיכסה אתכם כיום ויבטיח לכם פרישה נוחה בעתיד. ניתן ליצור אתנו קשר, כאן באתר או בטלפון ולקבוע פגישת ייעוץ אישית עם סוכן מקצועי, בזמן המתאים לכם.

מידע נוסף לעיונכם: