נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מה חשוב לדעת לגבי ביטוח נסיעות לחוץ לארץ

לרכישת ביטוח נסיעות לחוץ לארץ ישנה חשיבות גדולה, מכיוון שביטוח הבריאות של קופות החולים, שמגן עלינו בישראל, לא יכול לסייע לנו, כאשר אנחנו בחוץ לארץ. לכל מדינה יש מערכת בריאות מורכבת ומסובכת משלה ומנעד המחירים של אבחונים, אשפוזים, ניתוחי חרום ותרופות, יכול להשתנות דרמטית ממקום למקום. שירותי הבריאות ברוב המדינות בעולם, כולל רפואת החירום, אינם בחינם לתיירים והעלות של הטיפולים והתרופות, לאחר תאונת דרכים או חולי, ללא ביטוח נסיעות לחוץ לארץ יכול להיות אסטרונומי.

לטפל בביטוח לפני הטיסה

פוליסת ביטוח נסיעות לחוץ לארץ מגדירה את גובה הפיצוי בעבור אירועים ביטוחיים בחוץ לארץ. את הפוליסה, יש לעשות לפני הטיסה, מכיוון שחברות הביטוח חוששות שמי שמבקש לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי יציאה מהארץ עושה זאת, בגלל ההתרחשות של אירוע ביטוחי בחו”ל. במידה ואתם כבר נמצאים בחוץ לארץ ולא טיפלתם מראש בביטוח, כדאי לכם ליצור קשר עם סוכן ביטוח אישי של חברת זרקור סוכנות ביטוח, על מנת לראות, כיצד ניתן להפיג את החששות של החברה המבטחת ובכל זאת לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי יציאה מהארץ במחיר סביר.

הריון וביטוח

מכיוון שלהריון נלווים סיכונים בריאותיים ייחודיים, ביטוח נסיעות לחוץ לארץ בסיסי, אינו מספיק ונשים הרות, צריכות לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל בהריון הכולל, את כל הכיסויים הרלוונטיים. האשפוז בבית חולים לנשים בהריון בחוץ לארץ, יכול להיות יקר מאוד ולכן הביטוח כה חשוב. את פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל בהריון ניתן לרכוש מחברות הביטוח השונות, עד לשבוע ה32 של ההיריון. הפוליסה צריכה לכלול הרחבות נוספות, כאשר ההיריון הינו בסיכון לדוגמא, נוסעת עם הריון מרובה עוברים. חברות הטיסה עצמן, ללא קשר לכיסוי הביטוחי, דורשות אישורים רפואיים לנוסעות בהריון, לפי קריטריונים שונים. חשוב לברר זאת טרם הטיסה ולהגיע מוכנים.

על ביטוח נסיעות לחוץ לארץ מותאם אישית

אנשים החולים במחלות קשות ונמצאים אחרי אשפוז, צריכים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז המתאימה ספציפית למצבם הרפואי. גם כאשר הטיסה נעשית לצרכי טיפולים רפואיים, יש צורך לכסות טיפולי חרום ועזרה ראשונה לחולה. ביטוח נסיעות לחו”ל אחרי אשפוז צריך לכלול כיסוי של ההוצאות עבור ימי אשפוז, פינוי לבית החולים, העברה והמשך אשפוז בישראל ועוד. הצוות המקצועי והמנוסה של זרקור סוכנות ביטוח, יכול לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח התפורה למידתכם.

מידע נוסף לעיונכם: