נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כל מה שרצית לדעת על ביטוח נסיעות לחו”ל שנתי

ביטוח נסיעות לחו ל שנתי באופן עקרוני נותן כיסוי להוצאות הרפואיות, בעת השהות בחוץ לארץ, בהתאם לתנאי הפוליסה. הביטוח נועד, הן לאירועי תאונה והן לאירועי חולי וכולל כיסוי לביקורי רופא, אשפוז בבית חולים, טיפול תרופתי ועוד. כיום ביטוח נסיעות לחו ל שנתי צריך להתייחס גם באופן ספציפי, למגפת הקורונה ולכיסוי העלויות במקרי הידבקות. הסעיפים צריכים לכלול את התחומים, של בדיקות נדרשות, טיפולים אשפוזיים ותרופתיים בחוץ לארץ, כמו גם, החזרה מוטסת להמשך טיפול בישראל, בעת הצורך. עלויות הפוליסה משתנות, בהתאם למצב המבוטח, מבחינת עמידה בתנאי התו הירוק ומצב ההתחסנות האישי.

בעיה רפואית קיימת

רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל עד גיל 90 לרוב תהיה יקרה יותר, בגלל המאפיינים המיוחדים של בני גיל הזהב. חברות הביטוח מגלמות במחיר, את רמת הסיכון הגבוהה יותר, של ביטוח נסיעות לחו ל שנתי באמצעות מחיר פוליסה יקר יותר. הפוליסות השונות עבור ביטוח נסיעות לחו”ל עד גיל 90 משתנות, בהתאם למצב הרפואי האישי של המבוטח. כאשר למבוטח יש בעיות בריאותיות מוכרות, הפוליסה הסטנדרטית של ביטוח נסיעות לחו”ל מעל גיל 85 לרוב לא תכסה אירועים ביטוחיים, הנובעים מהחמרת הבעיה. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל מעל גיל 85 הכולל בתוספת תשלום, גם את הבעיות הרפואיות הספציפיות המדווחות, על ידי המטופל.

השתתפות עצמית

ברכישת ביטוח נסיעות לחו”ל מעל גיל 80 חשוב להבין לעומק את הסעיפים השונים בפוליסה, את תקרת הפיצוי ואת סכום ההשתתפות העצמית. חשוב להבין אם ביטוח נסיעות לחו”ל מעל גיל 80 כולל הוצאות רפואיות בזמן האשפוז בלבד, או גם מחוץ להם. בנוסף חשוב לדעת, לאלו מצבים יהיה כיסוי, להטסה רפואית חזרה לישראל. חשוב מאוד בעת מילוי השאלון הרפואי, עבור פוליסת ביטוח נסיעות לחו ל שנתי לענות בפירוט וללא הסתרה של מידע, על מנת שברגע האמת, הפוליסה שרכשתם, תגן עליכם וחברת הביטוח תפצה אתכם.

ביטוח נסיעות לחו”ל שנתי מסוכנות ביטוח מקצועית

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי ביטוח נסיעות לחו ל שנתי צרו אתנו קשר כאן באתר של זרקור סוכנות ביטוח. סוכני הביטוח של זרקור סוכנות ביטוח מתמחים בכל סוגי הביטוחים ועובדים מול כל חברות הביטוח השונות. הסוכנים המקצועיים ישמחו להתאים ספציפית עבורכם את הפוליסה הנכונה עבורכם במחיר המשתלם ביותר. 

מידע נוסף לעיונכם: