נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

על ביטוח נסיעות לחו”ל לשנה

רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל לשנה משתלם, למי שמתכננן לנוסע מספר פעמים במהלך השנה. פוליסות ביטוח נסיעות לחו”ל לשנה סטנדרטיות לרוב מיועדות לנוסעים שגילם נמוך מ60 ועבור מספר נסיעות, שאינן ארוכות מחודש בכל פעם. הפוליסה לא מוצעת לסובלים ממחלות כרוניות או בעיות לב, אך כן אפשרית לבעלי מחלות קלות יותר, המטופלים בתרופות קבועות, למשל עבור כולסטרול ולחץ דם.

מילוי שאלון והצהרת רופא

בני גיל הזהב מהווים קבוצה מרכזית בקרב הישראלים, הנוסעים לחוץ לארץ בשנים האחרונות. רובם יוצאים לטיולים וחופשות, התואמים את גילם ומצבם הרפואי והם ממעטים בפעילות אתגרית ומסוכנת, המאפיינת מטיילים צעירים בחוץ לארץ.  בדרך כלל פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל לשנה אפשרית עד לגיל 60 בלבד. ביטוח נסיעות לחו ל מעל גיל 60 דורש מה שמכונה, הליך תיחום של מילוי שאלון רפואי מלא והצהרת רופא על המצב הבריאותי, הנוכחי והבעיות הרפואיות הידועות של המבוטח. לאחר קבלת כלל המידע הרלוונטי עבור, ביטוח נסיעות לחו ל מעל גיל 60 של הלקוח הספציפי, ההחלטה עוברת לגורמי המקצוע בחברה. חברת הביטוח יכולה לבחור, אם היא מעוניינת לספק ביטוח נסיעות לחו”ל מבוגרים לכל לקוח, באיזה מחיר הפרמיה תעלה, מה היא תכלול ואת הסייגים והתנאים, הנוגעים לבעיות הרפואיות הנוכחיות.

הרחבת קורונה

מעבר לכיסויים הרפואיים הרגילים של ביטוח נסיעות לחו ל מעל גיל 70 חשוב לוודא, שהפוליסה כוללת גם הרחבות הנוגעות למגפת הקורונה. מה הכיסוי במקרה, של כניסה לבידוד בחוץ לארץ ואלו טיפולים יינתנו במקרה של הידבקות. ברכישת ביטוח נסיעות לחו ל מעל גיל 70 בעת הזו, יש חשיבות לסעיף, המאפשר הרחבה של תקופת הביטוח, במידה ובגלל הגבלות בתנועה, החזרה לישראל תתעכב. חשוב שהסכום היומי שיידרש, עבור הארכת הביטוח בכל יום נוסף יוגדר מראש.

ביטוח נסיעות לחו”ל לשנה מסוכן מקצועי

במידה ואתם מתכננים מספר נסיעות לחו”ל בשנה הקרובה, צרו קשר עם סוכני הביטוח של זרקור כאן באתר, על מנת לבחון אם ישתלם לכם לרכוש, ביטוח נסיעות לחו”ל לשנה במקום ביטוח נפרד לכל נסיעה. זרקור סוכנות ביטוח מתמחה בפוליסות ביטוח נסיעות ובריאות בחוץ לארץ ויכולה להתאים ביטוח נסיעות לחו”ל מבוגרים במידת הצורך. סוכן הביטוח שלנו יכול להתאים עבורכם, את היקף הכיסוי הרפואי, בהתאם למצב הבריאותי האישי שלכם.

מידע נוסף לעיונכם: