נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

בשנים האחרונות, עם הגידול במספר האנשים הנוסעים לחו”ל, גם תעשיית הנסיעות פורחת. בפיתוח זה, יותר ויותר אנשים שמים לב לביטחון שלהם. בתגובה למגמה זו, הוצגו לשוק מגוון סוגים חדשים של ביטוחי נסיעות.

אנשים בדרך כלל חושבים שביטוח נסיעות הוא בזבוז כסף. הרבה אנשים מאמינים שאם יש להם כבר קופת חירום וביטוח בריאות הגון, אז למה שהם יצטרכו לקנות גם ביטוח נסיעות? עם זאת, ישנם יתרונות רבים הקשורים לרכישת ביטוח נסיעות.

הסוג הפופולרי ביותר הוא ביטוח נסיעות רפואי המכסה כל מיני סיכונים שעלולים לקרות בעת נסיעה לחו”ל כגון הפסד כספי, מחלה פתאומית או פציעה במהלך נסיעה או מוות בלתי צפוי או תאונות, פעולות טרור או מלחמה. 

ביטוח הנסיעות כולל בדרך כלל את כל או חלק מהדברים הבאים: הוצאות רפואיות, נסיעות חזרה לארץ הבית למקרה חירום, עלויות פינוי חירום ועלויות אחרות לטיפול רפואי.

יתרונות ביטוח נסיעות לחול אונליין

ביטוח נסיעות לחול אונליין זמין באינטרנט ממספר ספקים ויש לכך יתרונות רבים. יתרון אפשרי אחד הוא שאולי תוכל להשיג את הביטוח אצל סוכנות שתשווה מחירים ותשיג לך מחירים זולים יותר מכיוון שלא תצטרך לשלם עבור מתווכים יקרים שעובדים בסוכנות בטיחות פיזית טו טלפונית 

ישנם יתרונות רבים בביטוח נסיעות לחו”ל. ראשית, הוא מגן עליך מפני מקרי חירום רפואיים בלתי צפויים שכבר פירטנו עליהם. שנית, הוא מכסה את עלות הטיפול הרפואי והאשפוז בחו”ל. שלישית, היא מספקת הגנה על אחריות אישית ליחידים ולרכושם במדינה לא מוכרת. רביעית, זה יכול לכסות חלק מהוצאות הנסיעה שלך או את כולן במקרה של ביטול או הפרעה של טיסה וכמה אירועים בלתי צפויים אחרים שעלולים לגרום לך לחזור הביתה מוקדם. לבסוף, זה יכול גם לכסות הפסדים עקב גניבת טלפון סלולרי בזמן נסיעה לחו”ל.

ביטוח נסיעות לחו”ל בהריון

אם חייבים לטוס בזמן ההריון, אז את צריכה לנקוט באמצעי זהירות.

נשים בהריון צריכות להימנע מלטוס מעבר לטרימסטר השלישי. הסיבה לכך היא הסיכון של צירים מוקדמים וסיבוכים אחרים שיכולים לקרות בגובה רב.

נסיעות אוויריות לאחר השליש השלישי עלולות לגרום לצירים מוקדמים ולסיבוכים אחרים בגלל גובה ולחץ בתא הנוסעים. הלחץ בתא הנוסעים במטוס יכול לרדת כאשר הוא נוסע בגובה רב, מה שעלול להוביל ללידה מוקדמת או הפלה.

ביטוח נסיעות לחו”ל בהריון הוא סוג של ביטוח נסיעות המעניק כיסוי להוצאות רפואיות ופינוי לנשים בהריון וכן לבני זוגן וילדיהן.

הריון הוא זמן של שינויים פיזיים ורגשיים גדולים, לכן חשוב לדאוג לעצמך ולתינוק שלך לפני הנסיעה.

ביטוח נסיעות לחול מעל גיל 60

ביטוח נסיעות לחול מעל גיל 60 הוא סוג של ביטוח נסיעות שבני 60 ומעלה יכולים לרכוש על מנת לקבל כיסוי. ככל שאתה מבוגר יותר, כך התוכנית תהיה יקרה יותר בהתאם. 

התכונות של ביטוח מסוג זה דומות לאלו שצעירים היו קונים. אתה יכול לקבל כיסוי לדברים כמו מקרי חירום רפואיים ופינוי רפואי, אבדן מסמכים וחפצים, טיסות ונסיעות שהוחמצו, עיכובים בסידורי נסיעות, סיוע חירום כדי לעשות את הדרך הביתה אם חלית או נפצעת במהלך הנסיעה.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל עד גיל 90

ההתקדמות בתחום הבריאות פירושה שיותר מאתנו חיים יותר. אבל עבור חלק מהאנשים המבוגרים, טיול לחו”ל יכול להיות סיכוי מרתיע. לכן אנו מציעים ביטוח נסיעות לחו”ל מבוגרים עד גיל 90.

ביטוח נסיעות לחו”ל עד גיל 90 הוא דרישה נפוצה עבור מבטחי נסיעות רבים, המעוניינים להבטיח כי אתם מכוסים לכל אירוע. הדבר הגדול בסוג זה של כיסוי הוא שהוא יימשך כשתגיע גם לגיל 90.

 

איך בוחרים פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל מבוגרים?

לאנשים שונים יש צרכים שונים בנסיעות שלהם. לכן הדרך הטובה ביותר לבחור פוליסה היא להתאים אותה לצרכים ולתקציב שלך. לאחר מכן תוכל לחפש את הפוליסה המתאימה לך ביותר בהתבסס על גיל (כמו ביטוח נסיעות לחול מעל גיל 70), רמת הכיסוי שמציעה התכונות שלה, כגון משך הכיסוי, תאריך יציאה מהארץ וכו’.

מידע נוסף לעיונכם: