נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

לא משנה בני כמה אתם, אתם צריכים לחשוב קדימה. זה שיש לכם עכשיו פרנסה זה טוב וחשוב אבל יום אחד תגיעו לגיל פרישה, ואתם צריכים שימשיך להיכנס לכם כסף כדי שתוכלו להתקיים בכבוד. בשביל שזה יקרה אתם צריכים לדאוג לאפיקי חיסכון פנסיוניים, ואופציה אחת מהם היא ביטוח מנהלים. זהו אפיק חיסכון שהמטרה שלו היא שתקבלו פנסיה חודשית כשתגיעו לגיל פרישה, אבל חשוב לדעת שיש בו עוד מרכיבים. המרכיבים הללו הם ביטוח חיים (ריסק) שהוא חלק מביטוח מנהלים וניתן גם להוסיף ביטוח אובדן כושר עבודה, שכשמו כן הוא, מכסה במקרה בו המבוטח לא יכול להמשיך ולעבוד כרגיל.

קבלת התשלום בגיל הפרישה

ביטוח מנהלים הינו אם כן אפיק פנסיוני, מה שאומר שמקבלים את מה שנצבר רגע אחרי הפרישה. אבל איך מקבלים את הצבירה? מי שיש לו ביטוח מנהלים לפני שנת 2008, יכול לקבל את מה שנצבר לו עד אז או כקצבה חודשית או כסכום הוני באופן חד פעמי. מה שהופקד לאחר 2008 יכול להתקבל בגיל הפרישה כקצבה בלבד. חשוב לציין שמעל לסכום מסוים שנצבר לאחר 2008, אפשר לקבל גם כסכום הוני חד פעמי.

ביטוח מנהלים – נושאים חשובים

אם אתם חושבים על ביטוח מנהלים חשוב שתדעו שיש להם דמי ניהול שבעבר היו פרוצים אך כיום יש מגבלה על גובה דמי הניהול אותה רשאית חברת הביטוח לקחת. לגבי איזו חברה לבחור, אפשר להיכנס לאתר משרד האוצר ולהבין שם יותר על התשואות של החברות השונות, לקבל מידע על דמי הניהול, מי היא כל חברה ומהו הניסיון שלה.

לבחור סוכנות מקצועית שתלווה אתכם יד ביד

אם אתם שוקלים ביטוח מנהלים אבל אתם מרגישים שאתם לא מתמצאים בים המידע שאתם נחשפים אליו ואם אתם מחפשים ליווי מקצועי, אנחנו בחברת “זרקור ביטוח” נשמח לסייע לכם.

למה דווקא אנחנו? כי הצוות שלנו הוא מקצועי והוא מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחום, יועצים וסוכני ביטוח שיעשו הכול על מנת למצוא לכם את הפוליסה הטובה ביותר בשבילכם. אנו מנהלים עבור הלקוחות שלנו את התביעות אל מול חברות הביטוח כשצריך, ואנחנו עושים את הכול באדיבות ועם שירות לקוחות מצוין.

מידע נוסף לעיונכם: