נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

גרים בבניין ישן מאוד? מעוניינים בכיסוי ביטוחי לקריסת בניין?

קריסת בניין בישראל היא דבר נדיר אך עם זאת יכולה להתרחש בעיקר בבניינים ישנים. באמצעות ביטוח מבנה קריסת בניין אתם יכולים לכסות את עצמכם במקרה שהבית קורס או נמצא במצב פיזי שאינו מאפשר מגורים בו. מאמצע שנת 2022 ולאחר קריסה של 2 בניינים ישנים ברחבי הארץ, עודכן הכיסוי הביטוחי לביטוח דירה. העדכון מתייחס לאפשרות לרכישת כיסוי ביטוחי הכולל ביטוח לכל נזק בדירה מכל סיבה. העדכון משנת 2022 מספק מענה למצבים בהם בניין קרס או מצבים בהם הבניין נפגע ואינו יכול לשמש יותר למגורים.

מתי בניין מוכרז כמסוכן למגורים?

הרשויות המקומיות בישראל יכולות להכריז על בניין מגורים משותף כמסוכן למגורים. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא אי עמידות של שלד הבניין לעומסים שהוא צריך לעמוד בהם. היחלשות שלד הבניין שלכם יכולה להיות במקום אחד מסויים במבנה או בכל החלקים המרכזיים. אי עמידות של השלד היא הסיבה העיקרית להתמוטטות של בניין וזו גם הסיבה שבשנת 2022 התמוטטו 2 בנייני מגורים בישראל. בעלי הדירות בקריסת אחד הבניינים הפעילו את הפוליסות שלהם על הדירות וחלקן מצאו את עצמם ללא מענה.

האם צריך להכריז שהבניין מסוכן?

אם אתם יודעים על בעיות בשלד המבנה של הבניין בו אתם גרים, מומלץ לעשות 2 פעולות – פעולה ראשונה לבדוק האם ניתן וכדאי להכריז על הבניין כמסוכן למגורים. פעולה שנייה היא רכישת ביטוח מבנה קריסת בניין דרך סוכני ביטוח המתמחים בכך. מומלץ לא לקחת סיכון ולהשאיר את הנכס שלכם ללא ביטוח במידה ואתם מודעים לבעיות מבניות בנכס שנמצא בבעלותכם. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח נשמח לסייע לכם בבחירת הכיסוי הביטוחי המתאים ביותר לדירה שלכם במטרה לספק לכם מענה במקרה של קריסת הבניין במקרה הקיצוני ביותר, או נזק לבניין אשר אינו מאפשר לגור בו במקרה הקל יותר.

ביטוח מבנה קריסת בניין

קיבלתם החלטה לעשות ביטוח מבנה קריסת בניין? מעוניינים בהצעת מחיר לכיסוי ביטוח מותאם אישית? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח ניתן לכם הצעה לביטוח דרך אחת מחברות הביטוח הטובות בישראל, עם פוליסה מותאמת אישית לצרכים שלכם.

מידע נוסף לעיונכם: