נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

ביטוח בריאות וסיעודי הם מהביטוחים החשובים והנחוצים ביותר. ביטוחים אלה מהווים את המשענת הכלכלית הנצרכת כל כך כאשר מתרחשים אירועים רפואיים מורכבים המקשים על היכולת להתפרנס מחד ומלאים בהוצאות רפואיות מאידך. הן כאשר מדובר על מצבים רפואיים אקוטיים והן כשמדובר על מצבים רפואיים כרוניים, ביטוחים אלה נותנים את הכיסוי הכלכלי המלא.

ביטוח בריאות וסיעודי – למי מתאים:

ביטוח בריאות וסיעודי הינם ביטוחים שבעצם מתאימים, חשובים ונצרכים עבור כל אדם. גם כשמדובר באנשים צעירים ובריאים, לעולם אין לדעת מתי יגיע הרגע שבו הביטוחים יהיו נצרכים. ביטוחי הבריאות כוללים בתוכם כיסויים מגוונים, כגון: כיסוי לתרופות מחוץ לסל הבריאות, כיסוי לניתוחים אצל מנתחים פרטיים, החזר על ייעוצים רפואיים אצל רופאים במסגרת פרטית, פיצוי במקרה של גילוי מחלה קשה מתוך רשימת מחלות מורחבת המוגדרות בתנאי התוכנית, פיצוי במקרה של תאונה הכוללת שבר, ועוד. ביטוח סיעודי מכיל בתוכו קצבה קבועה כאשר המבוטח סובל ממצב סיעודי זמני או קבוע. ביטוח סיעודי הינו לכל החיים, כל עוד המבוטח מוגדר כנתון במצב סיעודי הרי הוא זכאי לקבל קצבת סיעוד.

ביטוח בריאות וסיעודי – מצבים מיוחדים:

ישנם מצבים שבהם צריך לשים לב ולבדוק כי ביטוח הבריאות ממשיך להיות בתוקף. למשל, כאשר בני זוג מתגרשים, ביטוח הבריאות בגירושין לא תמיד ימשיך להיות בתוקף כאשר בן זוג אחד משלם עבור בן הזוג השני. לעיתים בן הזוג המשלם יבטל את ביטוח הבריאות עבור בן הזוג השני וחובה עליו לדאוג להמשך התשלומים על הפוליסה בצורה עצמאית. היבט נוסף שחשוב לדעת בנוגע לביטוחי הבריאות נוגע לגמלאים.

ביטוח בריאות לגמלאים הינו סוגיה מורכבת מבחינת הצטרפות לביטוח בגילים אלו, ישנם כיסויים ביטוחיים שלא ניתן להצטרף אליהם בגילאים אלו וישנם שניתן. חשוב לוודא מול איש מקצוע בתחום הביטוח האם ולמה ניתן להצטרף בגילים אלו. כמו כן, ביטוחי בריאות הקיימים כבר אינם מתבטלים כאשר מגיעים לגיל שבו האדם הופך לגמלאי. 

אצלנו בזרקור סוכנות לביטוח עומרי מטפלים בכל סוגי הביטוחים, הן כשמדובר בביטוח בריאות ברמת גן, הן כשמדובר בביטוח סיעודי ברמת גן והן כשמדובר בכל המעטפת הפנסיונית. אצלנו תוכלו לקבל את המענה הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם, על מנת שתהיו רגועים ברגעים מורכבים שכאלה

מידע נוסף לעיונכם: