נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מהו ביטוח לאחזקת מבנה ולמה הוא חשוב?

ביטוח אחזקת מבנה הוא ביטוח המספק כיסוי ביטוחי לנזק למבנה או לתכולתו עבור כל הדיירים הגרים במבנה. זהו למעשה ביטוח המיועד לבניין משותף והוא כולל 3 מרכיבים עיקריים: ביטוח צד ג’, ביטוח חבות אישית לחברי ועד הבניין וביטוח המבנה המשותף. ביטוח זה מכסה את כלל הדיריים במבנה, גם כאלה שאין להם כיסוי ביטוחי על הבית שלהם. ישנם סוגים שונים של פוליסות לבנייני מגורים משותפים ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי בכדי לעשות בחירה מושכלת של הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מה ביטוח לאחזקת מבנה כולל?

כיסוי ביטוחי לבניין מגורים משותף כולל בין היתר פיצוי במקרים מסויימים כגון אסון טבע, תאונות, גניבה בבניין, שטפונות, רעידות אדמה או פגיעה ברכוש במקרה של שריפה. ניתן להגדיר בפוליסה גם כיסוי לרכוש מסוים על פי שווי הרכוש שנבדק על ידי שמאי מטעם חברת הביטוח. כאשר אתם גרים בבניין מגורים משותף, חשוב להסתכל על הסיכונים שיש בפגיעה במבנה עצמו ולאו דווקא רק על הדירה שלכם. פעילות תקינה של המבנה כוללות מערכות שונות כגון אינסטלציה, חשמל ומעלית במידה ויש מעלית בבניין. ביטוח יכול לסייע לכם או לועד הבית במקרים של פגיעה משמעותית בתשתיות היכולה לפגוע באיכות החיים של דיירי הבניין.

כיסוי ביטוח לועד הבית בבניין

ועד הבית בבניין לוקח סיכון לא קטן כאשר הוא אחראי על תחזוקת המבנה. למעשה, נציגי ועד הבית יכולים להיות חשופים לתביעות הנוגעות למבנה עצמו על ידי אחד הדיירים או על ידי אנשים המגיעים מבחוץ. אם כן, במידה ואתם מנהלים את ועד הבית של הבניין שלכם, מומלץ לכם לשקול ברצינות לעשות ביטוח אחזקת מבנה. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח נתאים לכם את הפוליסה על פי צרכי הבניין שלכם ונדאג שתהיו מכוסים בצורה אופטימלית עם פוליסת ביטוח מאחת מחברות הביטוח הגדולות והמוכרות בארץ.

רכישת ביטוח אחזקת מבנה

לקבלת פרטים נוספים על רכישה של ביטוח אחזקת מבנה, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לבניין שלכם. אנחנו בחברת זרקור סוכנות לביטוח נשמח לסייע לכם באמצעות צוות סוכני הביטוח המנוסים והמקצועיים שלנו, המלווים מאות לקוחות בכל שנה בתהליך בחירת פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורם.

מידע נוסף לעיונכם: